محمد هاشمی در گفت و گو ی تفصیلی با جام جم‌آنلاین:

رفتارهای عارف جای سوال دارد/ روحانی کمترین حضور را در مجمع دارد/ فیش حقوقی نباید سوژه شود

۲۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ممکن است در تعاریف اعتدالی،اصولگرا و یا اصلاح طلب مطرح شود اما اینها تعاریف وقالب های ساخته شده است، بیشتر قالب هایی که است که خود این جناح ها ساخته اند و واقعیت بیرونی ندارد؛ طبق تحقیقی که انجام شده است بیش از 90 درصد مواضع سیاسی و اقتصادی گروهها چه اصلاح طلب،اصولگرا و یا اعتدالیون همسو و شبیه است.

ترقی در گفتگو با جام جم آنلاین:

فلسطین باید همچنان مسئله اصلی باشد/ بخش ناچیزی از توان مقاومت صرف تکفیری ها شده است

۰۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم ما و مقاومت اسلامی در منطقه کاملا واقف هستند که عملیات و اقدامات داعش و تکفیری ها در منطقه عمدتا برای حفط امنیت اسراییل و فرصت دادن برای بازسازی خود بعد از چند شکست از حزب الله و حماس صورت گرفته است .

امضاها برای برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب رسید

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: امضاها برای مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب لازم رسیده و کمیته اجرایی خانه احزاب نیز در این هفته زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب را مشخص خواهد کرد.

کوهکن:

احزاب منحله نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی بازگردند

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: احزاب منحل شده دیگر حق فعالیت در عرصه سیاسی کشور را ندارند و نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی برگردند.

کوهکن:

ائتلاف اصول‌گرایان با اصلاح طلبان در انتخابات مجلس بی مبنا است

۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه ائتلاف اصلاح طلبان با اصول‌گرایان در انتخابات مجلس مبنا ندارد، طرح این موضوع را تز سیاسی قبل از انتخابات دانست.

تاکید هیأت رئیسه جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین

۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵

نایب رئیس جبهه پیروان با بیان اینکه اعضای هیأت رئیسه بر دیدار با جامعه روحانیت و جامعه مدرسین در سال جدید تاکید دارند،گفت: رویکرد جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین در جلسه هیأت رئیسه مشخص خواهد شد.

توکلی:تشکیل فراکسیون اعتدال برای دولت خوب نیست

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۱

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه فکر نمی‌کنم نمایندگانی که به دنبال فراکسیون اعتدال هستند به نتیجه‌ای برسند، گفت: ایجاد فراکسیون اعتدال در مجلس برای دولت خوب نیست.

جزئیات دیدار برخی اصلاح‌طلبان با رفسنجانی

ابراز نگرانی از مرحله دوم یارانه‌ها

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶

عضو شورای مرکزی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: در دیدار امروز با رفسنجانی در خصوص مباحث مختلفی همچون یارانه‌ها، لزوم تحقق وعده‌های روحانی و انتخابات مجلس مباحثی مطرح شد.

مجمع عمومی خانه احزاب فصل اول سال ۹۳ برگزار می‌شود

۰۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴

عضو کمیته اجرایی احیا خانه احزاب با بیان اینکه متن فراخوان برای تشکیل مجمع عمومی خانه احزاب تنظیم و پنجاه تشکل آن را امضاء کردند، از برگزاری مجمع عمومی در فصل اول سال ۹۳ خبر داد.

عطریانفر از عضویت در حزب کارگزاران کناره‌گیری کرده است

۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از خروج محمد عطریانفر از این حزب و انتخاب ۳۱ عضو شورای مرکزی تشکل متبوعش خبر داد.

قبلی۳بعدی