رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

بعضی ها به اشتباه در فکر باج خواهی از ایران هستند

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۹

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مذاکرت برای نهایی شدن توافقات را سخت توصیف کرد و گفت: بعضی‌ها به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند از ایران باج خواهی کنند.

فاطمه هاشمی:

تمامیت طلبی خصلت بسیار بد اصلاح‌طلبان است

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳

اصلاح طلبان دوست داشتند به قدرت برسند و زمانی هم که از طریق آقای هاشمی به قدرت رسیدند، موضع گیری کردند. آنها تمامیت طلب هستند و دوست دارند تا همه چیز در اختیارشان قرار بگیرد.

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری:

نامشروع خواندن دولت‌ قبل قطعاً ادامه فتنه است

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نامشروع اعلام کردن دولت گذشته قطعا ادامه فتنه است گفت: نامشروع خواندن دولت‌ گذشته کوبیدن به طبل فتنه‌گران است.

باهنر:

ناطق نوری آماده لیدری جریان اصولگرا نیست

۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از عدم آمادگی ناطق نوری برای لیدری اصولگرایان خبر داد و گفت:هر زمان که وی آمادگی حضور و همکاری داشته باشد، در خدمتشان هستیم.

وصیت حافظ اسد به بشار درباره هاشمی

۰۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۹

در ملاقات بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه با آقای هاشمی از ایشان شنیدم که به آقای هاشمی می‌گفت پدرم به من وصیت کرده است اگر روزی در اداره کشور یا زندگی شخصی‌ات به مشکلی برخورد کردی، حتما با آقای هاشمی مشورت کن و از ایشان راه‌حل بخواه...

بزرگان اصولگرا با وجود اختلاف‌نظر کنار هم هستند

۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۶

قائم مقام حزب موتلفه معتقد است در انتخابات ریاست جمهوری یک اصولگرا با مشی اعتدال رای آورد و کاندیدای اصلاح‌طلبان از صحنه خارج شد.

غرضی، صادق زیباکلام را به مناظره فراخواند

۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶

سیدمحمد غرضی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صادق زیباکلام را به مناظره در مورد مسائل مختلف انقلاب در دانشگاه تهران دعوت کرد.

۱۸ دی؛ زمان دیدار نمایندگان ۵۰حزب با وزیر کشور

۰۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲

دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان از برگزاری نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی با وزیر کشور در چهارشنبه دو هفته آینده خبر داد.

احمد نقیب زاده:

برخی اقدامات اصلاح‌طلبان به معنای«کودتا» بود

۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران می‌گوید: خیلی از اینها(اصلاح‌طلبان) پرونده‌هایی دارند که اگر قرار بود اینها رو شود، مردم از اینها روی برمی‌گرداندند.

باهنر جایگزین مرحوم عسکراولادی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳

سخنگوی جبهه پیروان گفت: باهنر با اتفاق نظر اکثریت اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری به عنوان دبیرکل جبهه پیروان انتخاب شد.

قبلی۴بعدی