«گمان»‌برای‌دروغ

چرا نظرسنجی اخیر مؤسسه گمان از پایه اشتباه است؟

«گمان»‌برای‌دروغ

۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳

مؤسسه افکارسنجی ایرانیان (گمان) که وابسته به عناصر معاند و ضدانقلاب است، با انتشار یک پژوهش با عنوان «نگرش ایرانیان به رسانه‌ها ۱۴۰۲» مدعی شد در زمان مشخص ۹ تا ۱۸ تیر سال جاری از طریق آنالیز دیدگاه نمونه‌هایی از جامعه آماری ایرانیان ۱۹سال به بالای باسواد در سراسر کشور به نتایج ذیل دست پیدا کرده است. بنابر اطلاعات منتشر شده در این گزارش ۶۸‌درصد ایرانیان برای دریافت اطلاعات و اخبار ایران و جهان، از شبکه‌های اجتماعی ۳۵‌درصد از تلویزیون‌های ماهواره‌ای ۱۲‌درصد از اخبار تلویزیونی صداوسیما ۸‌درصد از اخبار رادیوهای خارج کشور در اکثر اوقات استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، حدود ۴۷‌درصد اظهار کرده‌اند که اخبار تلویزیونی صداوسیما هیچ‌وقت منبع خبری آنها نیست.

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بنا بر فرمایش رهبر انقلاب، امیدآفرینی و تقویت ایمان برای داشتن ایرانی قوی، بهبود اوضاع اقتصادی و عزت ملی لازم است. لذا می‌توان گفت که ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است.

جریان تحول‌خواه؛ از فسادستیزی تا جوانگرایی

۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

تحولخواهان از مجلس هفتم شروع کردند و در برهه کنونی با نسلی جدید در عرصه سیاسی کشور نقش‌‌آفرینی می کنند و به نظر می‌رسد اگر قصد حضور فعال تر در عرصه سیاسی کشور را دارند، باید برای رفع نقیصه‌های قبل تلاش کنند.

آیت‌الله محمّد یزدی دعوت حق را لبیک گفت

آیت‌الله محمّد یزدی دعوت حق را لبیک گفت

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دقایقی قبل جان به جان آفرین تسلیم کرد.

حزب اعتماد ملی: تا اطلاع ثانوی سخنگو نداریم

۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵

روابط عمومی حزب اعتماد ملی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که این حزب تا اطلاع ثانوی سخنگو ندارد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری:

میرحسین موسوی شرط عدم فعالیت سیاسی برای رفع حصر را نپذیرفت

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

رئیس جبهه پیروان خط امام گفت: اخیرا برای موسوی پیغام فرستادم که اعلام کند در صورت آزادی تا سال‌ها فعالیت سیاسی انجام نخواهد داد، اما نپذیرفت.

سخنگوی جبهه پیروان در گفتگو با جام جم‌آنلاین:

اصولگرایان اشتباه سال 92 را تکرار نخواهند کرد

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه اظهارنظرهایی که در مورد کاندیداتوری احتمالی احمدی نژاد مطرح می شود را نمی توان مبنا قرار داد به دلیل اینکه کاندیدا شدن وی در هاله ای از ابهام قرار دارد، گفت: چندی پیش نیز سخنگوی شورای نگهبان گفته بود "حتی صلاحیت افراد هم برای یک دوره است و دوره های بعد باید بررسی های جدید انجام شود".

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با جام جم آنلاین:

احتمال حمایت اصولگرایان از یک کاندیدای غیر منتظره ریاست جمهوری / در مورد احمدی نژاد باید بحث شود

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: با توجه به استنباطی که تا کنون دارم اصولگرایان از روحانی حمایت نخواهند کرد،در مورد حمایت از احمدی نژاد نیز باید مورد بحث قرار گیرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی میفتد؛ انتخابات ایران همواره روزهای آخر رقم می خورد.

در گفتگو با جام جم آنلاین عنوان شد؛

50 نماینده مجلس نهم درصدد راه اندازی حزب / دیدار با عارف و لاریجانی در دستور کار

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹

یک نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه قرار است با آقایان لاریجانی و عارف دیدارهایی داشته باشیم اظهار داشت: احتمالا هفته آینده دیداری با آقای عارف خواهیم داشت و قرار است برخی از نمایندگان مجلس نهم تجربیات خود را در مورد فضای کشور با وی در میان بگذارند.

محمد رضا باهنر در گفت و گوی تفصیلی با جام جم آنلاین:

دولت روحانی ژنرال جسور کم دارد /مگر قرار است احمدی نژاد کاندیدا شود؟!

۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری معتقد است اگر روحانی ظرف 8 ماه آینده چند کار چشمگیر برای راه افتادن اقتصاد کشور نتواند انجام دهد به مشکل برمی خورد.دولت یازدهم فهم،خردش و احتیاطاتش مدبرانه است اما یک چیزی کم دارد و آن این است زمانی که از نظر علمی به نتیجه می رسد شجاعت عمل ندارد.

قبلی۲بعدی