محسن رفیق‌دوست:

با آمریکا مستقیم حرف بزنیم

۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۸

اولین راننده امام خمینی(ره) در بهمن 57 را اکثر مردم ایران می‌شناسند. سابقه‌اش در مؤتلفه به برجستگی دوران وزارتش در اولین دوره تشکیل وزارت سپاه نیست. تأمین لجستیک دفاع کار ویژه‌ و مأموریت‌ جدی او در سال‌های دفاع مقدس بود. آن زمانی که جنگ شهرها آغاز شده بود و رژیم صدام شهرهای ایران را هدف موشک‌های خود قرار داده بود او یکی از کسانی بود که مأموریت تهیه موشک از لیبی و سوریه برای تجهیز تیم موشکی ایران را به‌عهده گرفته بود.

سعید حجاریان:

وزن اصلاح طلبان در دولت باید سنگین تر می‌شد

۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۷

سعید حجاریان در گفت و گو با روزنامه اعتماد پیرامون مسائلی که این سال‌ها درباره وی و جریان اصلاحات وجود داشت سخن گفته است. یکی از مهمترین نکاتی که وی در گفت و گوی خود مطرح کرده است موضوع سهم اصلاح طلبان در دولت روحانی است، حجاریان می‌گوید: به نظرم دولت در مجموع یک مقداری از اعتدال به سمت راست نزدیکتر است. معنی اعتدال میانه صرف نیست، معنای دقیق ترش انصاف است.

مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز شد

۲۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴

حجت‌الاسلام غلام مصباحی‌مقدم به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز منصوب شد.

به علت نارسایی قلبی

عسگراولادی در بیمارستان بستری است

۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۳

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: عسگراولادی از روز یکشنبه به علت نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شده است.

غائله انتخاب شهردار ، ختم به خیر می‌شود؟

پاتیناژ روی قانون، برای انتخاب شهردار

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲

این طرفی ها قانون رو کردند، آن طرفی ها خط و نشان کشیدند، این طرفی ها گفتند « نه » ، آن طرفی ها گفتند « بله» ، این طرفی ها تهدید کردند، آن طرفی ها پای رسانه ها را پیش کشیدند و ... این داستان فکاهی، بالارودی ها و پایین رودی ها نیست؛ وصف شورای شهر تهران است در ماجرای انتخاب شهردار و پیش آمدن شائبه منع قانونی انتخاب قالیباف برای دور سوم شهرداری پایتخت و همه اتفاقات اخیر به این علت است که دامن شورای شهر، گمان می‌رود به سیاست آلوده شده است.

عسگر اولادی مطرح کرد

بازتولید گفتمان اصولگرایی متناسب با شرایط روز

۰۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۲

رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری در ارتباط با عدم اقبال مردم به نامزد اصولگرا و نیاز به بازسازی اصولگرایی، بیان کرد: اکنون گفتگوهایی در بین احزاب، گروه‌ها و رجال سیاسی- مذهبی اصولگرایان در مورد عدم توفیق در انتخابات اخیر مطرح است تا آسیب‌شناسی داشته باشند که فکر می‌کنم ان‌شاءالله به نتایج خوبی برسیم و اولین گام ما بدون شک بازتولید گفتمان اصولگرایی متناسب با تقاضا و شرایط روز است.

عسگراولادی با حسن روحانی دیدار کرد

۰۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰

رئیس جبهه پیروان و جمعی از اعضای حزب موتلفه با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند.

باهنر بازگو کرد

ماجرای نامه پیش از انتخابات روحانی به رهبر انقلاب

۰۲ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت:رئیس جمهور منتخب 8 روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نامه ای مفصل و جامع به رهبر معظم انقلاب نوشت.

دبیر‌کل حزب موتلفه اسلامی:

نامزد ما در انتخابات ولایتی است

۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۵

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در با حجت‎الاسلام حسینی امام جمعه یاسوج با اشاره به روند انتخاب نامزد حزب موتلفه اسلامی و کناره‌گیری آل‌اسحاق نامزد این حزب از ثبت‌نام در انتخابات به نفع وحدت اصولگرایی گفت: نامزد ما در انتخابات با وحدت نظر دبیران استانها و شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ولایتی است که وی نیز اعلام کرده‌اند تا آخر مانده و به نفع کسی کنار نمی‌روند.

انقلابی‌گری یعنی عاقل بودن

۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۲

زندگی حسن روحانی، داستان سیر تحول طیفی از روحانیون است که برخلاف عرف زمانه، برای انقلاب، نظام و به‌خاطر دلبستگی به امام خمینی(ره)، به جای منبر، موعظه و حاشیه‌نشینی، وارد سیاست و حکومت شدند.

قبلی۵بعدی