عکس و فیلم | حزب الله لبنان بالن جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی را ساقط کرد

حزب الله بالن جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی که به منظور جاسوسی از لبنان در منطقه ادمیت به آسمان فرستاده شده بود را هدف قرار داد و آنرا ساقط کرد.
کد خبر: ۱۴۵۶۷۵۹
تعداد بازدید : 62

به گزارش جام جم آنلاین، شهردار کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی از صهیونیستها خواست که خیلی فوری از بیم حملات موشکی به پناهگاه بروند.

از سوی دیگر حزب الله لبنان اعلام کرد که بالن جاسوسی رژیم صهیونیستی را بر فراز شهرک صهیونیست نشین ادمیت هدف قرار داده و ساقط کرده است.

در بیانیه حزب الله لبنان آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، پس از رصد مداوم حرکت بالن جاسوسی که دشمن صهیونست بر فراز ادمیت به منظور جاسوسی از لبنان به آسمان فرستاده بود، و پس از تعیین مرکز کنترل آن، رزمندگان مقاومت اسلامی با سلاح موشک آنرا هدف قرارداده و ساقط کردند. در جریان این حمله پایگاه محل استقرار بالن و مرکز کنترل آن منهدم شده و صهیونیستهایی که بالن را اداره می کردند کشته یا زخمی شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بالن ارتش این رژیم سرنگون شده و در خاک لبنان افتاده است.

همزمان منابع خبری اعلام کردند که یک نظامی صهیونیست در ادمیت در جریان حمله حزب الله به شدت زخمی شده است.

رسانه صهیونیستی حدشوت بزمان اعلام کرد بر اثر حمله موشکی به منطقه ادمیت در شمال فلسطین اشغالی یک نظامی اسرائیلی کشته شده و یک نظامی دیگر به شدت مجروح شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها