سیاست - رهبری - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

رهبری
ببینید | ادامه یک مسیر...

ببینید | ادامه یک مسیر...

۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹

روایت یک خبرنگار از حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در مراسم سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه‌الله).

تحلیلگران غربی مد نظر رهبر انقلاب چه کسانی هستند؟

آخرین اعترافات درباره شکست رژیم صهیونیستی

تحلیلگران غربی مد نظر رهبر انقلاب چه کسانی هستند؟

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۸

رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در بخشی از سخنان‌شان به قضیه فلسطین به عنوان یکی از برجسته‌ترین درس‌ها و رویکرد‌های امام راحل اشاره کردند.

حماسه انتخابات پیش‌رو تکمیل‌کننده حماسه بدرقه شهیدان خدمت

رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) تصریح کردند:

حماسه انتخابات پیش‌رو تکمیل‌کننده حماسه بدرقه شهیدان خدمت

۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در اجتماع عظیم مردم در سی‌وپنجمین سالگرد عروج حضرت امام خمینی (ره) با تبیین اهمیت و برجستگی مسئله فلسطین در دیدگاه‌ها و رویکرد‌های امام راحل، تأکید کردند: پیش‌بینی ۵۰ سال قبل امام بزرگوار درباره فلسطین، بتدریج در حال تحقق است و عملیات معجزه‌آفرین طوفان‌الاقصی با باطل کردن نقشه وسیع دشمنان برای تسلط بر منطقه و جهان اسلام، رژیم صهیونیستی را در مسیر اضمحلال قرار داده و در پرتو ایستادگی ایمانی و تحسین‌برانگیز مردم غزه، رژیم اشغالگر در مقابل چشم جهانیان در حال ذوب شدن است.

ببینید | رهبر انقلاب: پیش‌بینی امام درباره فلسطین درحال تحقق است

ببینید | رهبر انقلاب: پیش‌بینی امام درباره فلسطین درحال تحقق است

۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴

رهبر انقلاب:در مسئله فلسطین یکی از برجسته‌ترین درسها و رویکردهای امام راحل را ما در قضیه فلسطین مشاهده می‌کنیم.از روز اول شروع نهضت اسلامی، امام بزرگوار بر روی مسئله فلسطین تکیه کردند و مطالبی گفتند. آینده‌نگری کردند و راهنمایی‌های که به ملت‌های مسلمان و خود ملت فلسطین کردند.آنچه امام بزرگوار درباره آینده فلسطین از ۵۰ ساال قبل یا بیشتر پیش‌بینی کرده بودند امروز به تدریج در حال تحقق یافتن است. این روشن‌بینی امام در مسئله فلسطین موضوع بسیار مهمی است.

بیداری در مقیاس جهانی

گزارش تحلیلی «جام‌جم» از محورهای نامه رهبر معظم انقلاب به دانشجویان حامی فلسطین

بیداری در مقیاس جهانی

۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۰

تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، کشتار مردم فلسطین و عدم اجازه برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه موجب شد تا سیل اعتراضات در تمامی کشورهای جهان دامنه‌دار و جنایات ضدبشری صهیونیست‌ها علیه ملت مظلوم فلسطین به تیتر نخست رسانه‌های جهانی تبدیل شده و ملت‌های آزاده اقصی نقاط جهان به دادخواهی علیه کودک‌کشی رژیم جعلی اسرائیل به‌پا خیزند.

نیازمندی ها