سیاست - احزاب و تشکل ها - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

احزاب و تشکل ها
دشمن درکی از مردم ایران ندارد | حفظ بصیرت، شرط غلبه بر فتنه‌هاست

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه:

دشمن درکی از مردم ایران ندارد | حفظ بصیرت، شرط غلبه بر فتنه‌هاست

۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه گفت: ملت ایران در طول انقلاب در تمام فتنه انگیزی های دشمن بصیرت خود را نشان داده و مدیریت رهبری در چنین بحران هایی دشمنان را ضربه فنی کرد.

بایدهای احزاب برای افزایش مشارکت‌ ملی

تحلیل «جام‌جم» از بایسته‌های انتخابات‌های پیش‌رو

بایدهای احزاب برای افزایش مشارکت‌ ملی

۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰

احزاب و گروه‌های مردم‌محور سیاسی در عرصه خط‌مشی‌های جامعه، محلی برای اجتماع سلیقه‌ها، تفکرها و جهان‌بینی‌های مشترکی هستند که تحت اساسنامه‌ حزب مربوط شنیده و دیده می‌شوند. درواقع در یک جامعه مردم‌سالار، احزاب نقش اساسی در گروه‌بندی و فعالیت قانونمند مردم در عرصه‌های مختلفی از سیاست و اجتماع را بازی می‌کنند. با توجه به پیشینه گسترده تاریخی که احزاب در وقایع سیاسی کشور از خودشان به یادگار گذاشته‌اند، احتمالا وقتی نام حزب به گوش‌مان می‌خورد، نخستین موضوعی که به ذهن‌مان خطور می‌کند همان کلمه پر تکرار سیاست است.

هیچ حزبی نمی‌تواند نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشد

قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی:

هیچ حزبی نمی‌تواند نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشد

۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۹

قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی گفت: هیچ حزبی نمی تواند علیرغم گلایه ها و انتقادهایی که نسبت به رفتارهای هیات‌های اجرایی وجود دارد نسبت به انتخابات بی تفاوت باشد.

اشغال بیت‌المقدس جزو آموزه‌های دین یهود نیست+فیلم

رهبر دینی کلیمیان ایران:

اشغال بیت‌المقدس جزو آموزه‌های دین یهود نیست+فیلم

۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

رهبر دینی کلیمیان ایران با اشاره به آموزه‌های دین یهود گفت: ما علاقه خاصی به سرزمین بیت‌المقدس داریم؛ چون قبله ماست ولی در هیچ یک از تعالیم حضرت موسی نیامده که آنجا را باید به زور گرفت.

از فساد اقتصادی پدر تا اقدامات تروریستی پسر

«جام‌جم» پشت‌پرده اهداف خانواده نقشبندی را بررسی کرده است

از فساد اقتصادی پدر تا اقدامات تروریستی پسر

۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات درجمع اعضای هیات‌های نظارت استانی سراسر کشور از توطئه ناکام دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی خبر داد. دشمنانی که آرامش و امنیت ایران، خاری در چشمان آنها شده و رشد و پیشرفت روز‌افزون آن استخوانی در گلو.

رمزگشایی از یک تلاش بیهوده در جبهه اصلاحات

وقتی منصوری پیش مرگ مزروعی می شود!

رمزگشایی از یک تلاش بیهوده در جبهه اصلاحات

۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲

انتشار بیانیه ساختارشکنانه اخیر رجبعلی مزروعی و حمایت برخی چهره های اصلاح طلب از این بیانیه، مولد منازعات تازه ای میان طیفهای گوناگون جبهه اصلاحات بوده است. با توجه به احراز صدور بیانیه صادر شده به رجبعلی مزروعی و دستگاه اطلاعاتی بلژیک ، اکنون مسجل شده است که حمایت خاص حزب اتحاد ملت و شخص آذر منصوری از این بیانیه وقیحانه، غیرعامدانه و از سر ناآگاهی نسبت به ماهیت آن نبوده است. با این حال طی ساعات اخیر تحرکات قابل تاملی از سوی آذر منصوری رهبر خودخوانده و غیر قانونی جبهه اصلاحات رخ داده که قابل تامل می باشد.

مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲

رجبعلی مزروعی عضو حزب منحله مشارکت و نماینده مجلس ششم با اینکه چند سالی است در بلژیک اقامت دارد اما همچنان ارتباط خود را با اصلاح طلبان حفظ کرده و در جدیدترین اقدام به دنبال جمع آوری امضا برای صدور بیانیه جهت به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی به بهانه حصر موسوی است.

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

اکبر نصراللهی با اشاره به موج استعفای کارکنان‌زن شبکه‌های ضدانقلاب مطرح کرد

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

آن‌طور که مشخص است، شبکه‌های فارسی زبان تمام تلاش و هم و غم خود را گذاشته‌اند تا مسیر خبررسانی درباره مسائل ایران را از سمت و سوی درست خود خارج کنند. وارونگی در این شبکه‌ها کاملا مشخص است کما این‌که با خروج سیما ثابت، مجری شبکه اینترنشنال، این وارونگی و دوگانگی بیشتر از قبل خود را نشان داد.

نیازمندی ها