ورزش - فوتسال - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

فوتسال
همیشه با جام

وحید شمسایی؛ چهره شاخص فوتسال ایران

همیشه با جام

۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰

از آن نگاه حسرت‌‌آلود به جام قهرمانی فوتسال آسیا درفینال۲۰۲۲تا بالا بردن جام آسیا در سال ۲۰۲۴ و آن جملات احساسی پس از فتح جام ملت‌های آسیا در ارتباط زنده تلویزیونی. آنجا که با شور و حرارت خاصی این قهرمانی را به مردم ایران و پدرش تقدیم کرد.

آقای همیشگی فوتسال آسیا

ایران با شکست تایلند برای سیزدهمین بار قهرمان شد

آقای همیشگی فوتسال آسیا

۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲

آنچه روایت می‌‎شود دیروز اتفاق افتاد. بازیکنان فوتسالیست تیم‌ملی ایران، در میان شادی و هیجان و هلهله، جام قهرمانی آسیا را بالای سر بردند؛ اتفاقی که در دوره گذشته، بدجور حسرتش را خوردند، وقتی ژاپنی‌ها آسیا را فتح کردند. این بار نوبت ما بود. ابرقدرت فوتسال قاره، با اقتدار در فینال ۴ بر یک تایلند میزبان را در جمع ۱۵هزار نفری هوادارانش بردند تا نشان دهند کت تن کیست. مرور می‌کنیم مهم‌ترین لحظات بازی فینال را...

پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران

پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران

۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۹

رئیس جمهور در پیامی پیروزی­ مقتدرانه و غرورانگیز تیم ملی فوتسال کشورمان و کسب مقام قهرمانی رقابت­‌های جام ملت‏‌های آسیا ۲۰۲۴ در تایلند و اهتزاز پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که موجب سرافرازی و شادمانی همه ایرانیان ورزش‌‏دوست شد، تبریک گفت.

ببینید | تیم ملی فوتسال ایران قهرمان آسیا شد

فوتسال قهرمانی آسیا - تایلند

ببینید | تیم ملی فوتسال ایران قهرمان آسیا شد

۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵

تیم ملی فوتسال ایران که با صعود به نیمه نهایی هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا صعودش به جام جهانی را قطعی کرده بود، در دیدار فینال این مسابقات تایلند را شکست داد و برای سیزدهمین بار قهرمان شد.

نیازمندی ها