کلیک - گجت های همراه - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

گجت های همراه

روش ورود به لپ‌تاپ Asus

۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲

چگونه به تنظیمات BIOS لپ‌تاپ‌های ASUS دسترسی پیدا کنیم؟ در زیر روش‌های مختلف برای ورود به BIOS از ویندوز ۱۱ را برای شما توضیح می‌دهیم.

۱۰ قدم برای تبدیل ایده‌ فناورانه به فرصت‌

۱۰ قدم برای تبدیل ایده‌ فناورانه به فرصت‌

۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

در دنیای امروز، ایده‌های نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات(IT) می‌تواند به فرصت‌های تجاری سودآور تبدیل شود. با ترکیب خلاقیت، پشتکار و دانش فنی، می‌توان ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کرد و به ثروت رسید. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما در این مسیر ارائه شده است:

۵بازی جذاب ایرانی ویژه گوشی های همراه

۵بازی جذاب ایرانی ویژه گوشی های همراه

۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱

بیشتر کسانی که دارای تلفن همراه هوشمندهستندومدت‌ها است که دنیای بازی را ازطریق این پلتفرم رایج و پُر مخاطب دنبال می‌کنند،به احتمالا زیاد ازسیر تکامل وپیشرفت روز افزون بازی‌های آن اطلاع دارند و بر آن واقف هستند. به‌خصوص با عرضه عناوینی مانند کال‌آف دیوتی موبایل و دیگر آثاری مانند ایپکس لجندز که برگرفته شده از نسخه‌های کنسولی خود هستند،طبیعی است که بگوییم این جامعه هر روز درحال گسترده‌تر شدن و ورود به سطوح بالاتر است.

از فناوری‌های جدید گردشگری رونمایی می‌شود

از فناوری‌های جدید گردشگری رونمایی می‌شود

۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری گفت: در چند ماه آینده از چندین دستاورد دانش‌بنیان در حوزه گردشگری رونمایی می‌کنیم و برای استفاده آنها را به مردم معرفی خواهیم کرد.

کدام عینک هوشمند مناسب شماست؟

راهنمای انتخاب ۱۰مدل محبوب

کدام عینک هوشمند مناسب شماست؟

۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸

تصور کنید عینکی به چشم دارید که نه تنها دید شما را اصلاح می‌کند، بلکه دنیایی از اطلاعات را در اختیارتان قرار می‌دهد. عینکی که می‌تواند با شما صحبت کند، موسیقی پخش کند، به تماس‌های‌تان پاسخ دهد وحتی به شما در انجام کارها کمک کند.

۱۰خطر پنهان استفاده افراطی ازگوشی‌های هوشمند

گوشی محبوب‌تان ممکن است به دشمن تبدیل شود

۱۰خطر پنهان استفاده افراطی ازگوشی‌های هوشمند

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸

در این مطلب به «آثار منفی افراطی استفاده از گوشی‌های هوشمند»، به بررسی تأثیرات جانبی و جنبه‌های منفی استفاده بیش ازحد ازگوشی‌های هوشمند در زندگی روزمره افراد پرداخته است. این گوشی‌ها که به عنوان «رفیق گرمابه و گلستان‌مان» معرفی شده‌اند، در انجام کارها و امور مختلف زندگی کارآمد و مفید هستند اما این مقاله هشدارها و نکاتی را درباره استفاده افراطی از این ابزارها ارائه داده است.

نصب ۲نسخه ازیک برنامه روی گوشی اندروید

نصب ۲نسخه ازیک برنامه روی گوشی اندروید

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷

در بسیاری از مواقع، افراد دارای چند حساب در یک اپلیکیشن مخصوص اندروید هستند اما گوشی آنها فقط اجازه استفاده از یک حساب را فراهم می‌کند. برای حل این مشکل، یک راه‌حل وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا نسخه دوم یک اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید و از حساب دوم خود استفاده کنید.

چگونه سرعت گوشی را افزایش دهیم؟

چگونه سرعت گوشی را افزایش دهیم؟

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰

اگر احساس می‌کنید که دستگاه اندرویدی شما از سرعت خوبی برخوردار نیست و کند شده، راه حل‌هایی برای حل این مشکل وجود دارند.

بازیابی فایل‌های از‌دست‌رفته گوگل ‌درایو

بازیابی فایل‌های از‌دست‌رفته گوگل ‌درایو

۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵

پس از رفع مشکل ازدست‌رفتن فایل‌های کاربران در نسخه دسکتاپ گوگل درایو، گوگل جزئیات نحوه بازیابی فایل‌ها را توضیح داده است. ‌دو هفته پیش ایجاد اشکالی در برنامه دسکتاپ گوگل‌ درایو باعث شد تا فایل‌های بسیاری از کاربران از دست برود. اکنون که مشکل برطرف شده است، گوگل جزئیات نحوه بازیابی آن فایل‌ها را توضیح می‌دهد.

نیازمندی ها